Składanie i modernizacja komputerów

Komputer, jak każde inne urządzenie, aby właściwie spełniał swoją rolę musi być właściwie przygotowany. Inny będzie komputer wykorzystywany w domu przez emeryta tylko jako maszyna do pisania i służący do korzystania z Internetu i poczty elektronicznej. Inny dla filmowca-amatora, który na komputerze montuje swoje filmy. Inny do biura, gdzie jest używane zaawansowane oprogramowanie. A jeszcze inny dla fana gier komputerowych.

 Mat-serwis przygotuje komputer „na miarę” uwzględniając jego przeznaczenie. Nie ma sensu inwestować w drogą maszynę, gdy będzie przeznaczona do surfowania po Internecie. I odwrotnie – nie można oszczędzać, gdy komputer ma zapewnić świetną rozrywkę podczas grania w najnowsze gry. Złożymy właściwy komputer wg specyfikacji uzgodnionej z zamawiającym. Komputer będzie uruchomiony, przetestowany, zainstalowane zamówione oprogramowanie.

Aby zwiększyć wydajność komputera nie zawsze trzeba kupować nowy komputer. W wielu przypadkach obecnie używany komputer można zmodernizować niedużym kosztem. To też wykona Mat-serwis. Przedstawimy propozycję modernizacji lub rozbudowy komputera i - po akceptacji – wykonamy wszystko zgodnie z ustaleniami.

Wszystkie wykorzystywane przez nas nowe części i podzespoły posiadają co najmniej 2-letnią gwarancję. Jeżeli nasz dostawca daje gwarancję dłuższą niż 2 lata to i my udzielamy takiej gwarancji.

 

Polecamy

Spedycja międzynarodowa i krajowa


 

Facebook